Soki warzywno-owocowe – źródło zdrowia i urody

Soki warzywno-owocowe – źródło zdrowia i urody

Warto przeczytać

Soki warzywno-owocowe bez zbędnych dodatków, cukru i konserwantów to doskonałe rozwiązanie dla organizmu. Pomagają wesprzeć zdrowie i poprawić urodę, a także zachwycają smakiem. Poznaj zalety soków warzywno-owocowych i wybierz kurację sokową dla siebie.

Uwierz w potęgę roślin

Soki warzywne to nieocenione źródło chlorofilu, czyli światła słonecznego w płynie. Występuje w roślinach, które chłoną energię słoneczną. Im bardziej zielona roślina, tym ma więcej chlorofilu. Co ciekawe, skład chlorofilu niemal odpowiada hemoglobinie w ludzkiej krwi. To sprawia, że zielone soki warzywne dodają energii. Chlorofil obniża wysokie ciśnienie, zmniejsza nerwowość i wzmacnia jelita. Działa przeciwzapalnie i oczyszczająco oraz blokuje wchłanianie ciężkich metali przez organizm.

Soki warzywno-owocowe dla zdrowia

Już 1 szklanka soku warzywno-owocowego to nieoceniona dawka zdrowia. Sok zawiera magnez, potas, żelazo, enzymy, prowitaminy A, a także witaminy B, E, C oraz K. Dla przykładu – szklanka soku z marchwi to ponad 100% dziennego zapotrzebowania na witaminę A, 30% na witaminę C i 40% na witaminę K. Z kolei sok z 50 gramów świeżej natki pietruszki i 100 gramów szpinaku to więcej żelaza niż 300 gramów wołowiny i więcej wapnia niż 300 gramów mleka. To, co przemawia za sokami owocowo-warzywnymi, to błyskawiczne przyswajanie składników odżywczych i brak obciążenia dla układu pokarmowego.

Jakich efektów dla organizmu możesz się spodziewać?

W momencie, gdy zaczniesz regularnie pić soki warzywno-owocowe, prędko zauważysz pozytywne efekty dla organizmu. Po pierwsze, Twoja skóra zacznie lśnić, a oczy błyszczeć. Jeśli do jadłospisu włączysz także soki z marchwi, to Twoja skóra stanie się lekko opalona.

Po drugie, poczujesz zastrzyk energii, a Twoja odporność się zwiększy. Będziesz mieć siłę na podejmowanie nowych aktywności, a zdrowy organizm bez infekcji pomoże Ci im sprostać. Po trzecie, poprawi się jakość Twojego snu. Owoce i warzywa bogate w melatoninę, czyli tak zwany hormon snu, pomogą Ci spokojnie zasnąć i przespać całą noc.

Soki na wyciągnięcie Twojej ręki

Nie musisz posiadać specjalistycznego sprzętu w domu, by regularnie pić soki warzywno-owocowe. Wystarczy, że skorzystasz z oferty Fit Juice: http://fit-juice.pl/ i każdego dnia znajdziesz pod swoimi drzwiami paczkę zawierającą świeże soki z owoców i warzyw.

Soki Fit Juice wyciskane są metodą Cold Press, która pozwala zachować wszystkie składniki odżywcze. W odróżnieniu od sokowirówki, która w procesie przygotowywanie soku zabija część cennych składników. Soki Fit Juice przygotowywane są na bazie owoców i warzyw lokalnego pochodzenia. W sokach nie znajdziesz sztucznych dodatków, konserwantów i innych składników poza świeżymi owocami i warzywami. Tylko porcja zdrowia zamknięta w butelce soku – w jednej butelce znajdziesz nawet 1,5 kilograma owoców i warzyw. Wypróbuj soków warzywno-owocowych i poznaj ich cenny wpływ na zdrowie i urodę oraz niesamowity smak, który poprawi każdy Twój dzień.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments