Polnord – inwestycje na Wilanowie

Polnord – inwestycje na Wilanowie

Warto przeczytać

Wilanów to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji na mapie Warszawy. Sam Wilanów jest bardzo mocno rozwinięty, z rozbudowaną infrastrukturą edukacyjno-rozrywkową. Bliskość terenów zielonych sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu wolnego. A dodatkowo Wilanów wyróżnia się nowoczesnymi, kompleksowymi osiedlami mieszkaniowymi.

POLNORD to jeden z najbardziej doświadczonych firm na rynku budowlanym i deweloperskim w Polsce. Działalność zaczął w 1977 roku jako biuro generalnego wykonawcy eksportu budownictwa, a w1988 roku jako przedsiębiorstwo wykonawcze. – przyjmuje skróconą nazwę POLNORD. Swoje wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości wykorzystuje w działalności deweloperskiej. Doskonale dostosowuje się do wymagań rynku i szybko reaguje na zmiany. Realizuje szereg inwestycji w budownictwie mieszkaniowym, handlowym, hotelowym i biurowym. Prace w ramach holdingu wykonywane są w 16 spółkach realizujących projekty deweloperskie w całej Polsce. Poszczególne spółki działają min. w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Lublinie, Wrocławiu. Jedną z przykładowych realizacji są inwestycje na warszawskim Wilanowie.

Wiktoria

Wiktoria to jedna z części osiedla przy ulicy Herbu Janina, które łącznie tworzy 10 budynków składających się z trzech części (dwie pozostałe to Wilania i Wioletta). Całe osiedle z własnym parkiem liczy aż 1,5 hektara. Dzięki temu 70% terenu to zieleń. Projekt składa się z 87 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną, na której zlokalizowany jest parking. W jednym budynku jest tylko 30 mieszkań, co zapewnia większą prywatność i kameralność. Na elewacji elegancka cegła klinkierowa, a na wspólnych powierzchniach drewno, szkło i beton architektoniczny. Wszystko to sprawia, że wystrój jest bardzo nowoczesny i wykonany z wysokiej jakości materiałów. Inwestycja jest doskonale zlokalizowana: 10 minut od stacji metra Imielin, 500 metrów do przystanku autobusowego. W sąsiedztwie znajdziemy żłobek, przedszkole i szkołę.

Wioletta

Wioletta to ostatni etap osiedla, w którego skład wchodzą jeszcze Wilania i Wiktoria. Osiedle tworzą 3 kameralne, 4-kondygnacyjne budynki. Do wyboru są mieszkania 1-4 pokojowe o metrażu od 32 do 88 m2. W najniższych kondygnacjach do mieszkania przynależą ogródki. Na miejscu na osiedlu dla mieszkańców dostępny jest park o powierzchni 1,5 hektara. Osiedle położone jest jedynie 500 m od skrzyżowania al. Rzeczypospolitej z ul. Branickiego. W samym budynku znajduje się jedynie 30 mieszkań, co pozwoli na zachowanie kameralnego charakteru. Duży wybór mieszkań narożnych gwarantujących optymalne nasłonecznienie. Dodatkowo lokale mają aż 272 m wysokości, dzięki czemu łatwiej je aranżować. Do mieszkań przynależą balkony do 12,6 m2 lub ogródki do 40 m2. Osiedle wyróżnia doskonała komunikacja z centrum miasta oraz szeroko rozwinięta infrastruktura edukacyjno-rozrywkowo-kulturalna.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments