Nici PDO na lifting i ujędrnienie skóry twarzy

Nici PDO na lifting i ujędrnienie skóry twarzy

Warto przeczytać

Nieustannie staramy się poprawiać wygląd skóry, aby zachować na dłużej jej młodość i witalność. Medycyna estetyczna i jej szeroki zakres zabiegów pozwala na zaoferowanie klientom wielu metod odmładzania wyglądu skóry. Coraz większy postęp pozwala zrezygnować z chirurgicznych liftingów i wybrać alternatywne mało inwazyjne metody odmładzania. Jednym z najskuteczniejszych zabiegów przywracania jędrności i zapobieganiu upływowi czasu są nici liftingujące i ujędrniające.

Nici liftingujące

Nici liftingujące to tak zwane nici haczykowe. Jest to rewolucyjna metoda liftingu bez skalpela. Zabieg polega na implantacji nici z haczykiem zawiniętej na kaniuli. W momencie zaimplantowania nici pod skórą dochodzi do otwierania się haczyka i uniesienia tkanki. W efekcie dochodzi do intensywnego liftingu, likwidacji wiotkości i wymodelowania owalu twarzy.

Zabieg jest szczególnie polecany osobom posiadającym duży obwis policzków – chomiki, głębokim bruzd nosowo-wargowych czy drugi podbródek. W wyniku zabiegu dochodzi do redukcji zmarszczek, wygładzenia bruzd, poprawy konturu twarzy oraz zwiększenia napięcia. Efekty zabiegu utrzymują się do 2 lat.

Wypróbuj nici PDO na opadające powieki lub nici liftingujące w RosaMed Clinic, Warszawa.

Nici zagęszczające i ujędrniające

Nici zagęszczające i ujędrniające  to wykonane z polidioksanonu nici rozpuszczalne w tkance i działaniu liftingującym i odbudowującym skórę. Zabieg z ich użyciem polega na wprowadzeniu pod skórę sterylnych nici tworząc pod skórą rusztowanie. Nici stopniowo rozpuszczając się w skórze prowadzą do uruchomienia procesów przebudowy skóry, wytwarzania nowych włókien kolagenowych i elastynowych, przywracają napięcie i poprawiają ogólny wygląd skóry.

Zabieg z użyciem nici liftingujących szczególnie polecany jest dla osób z widocznymi oznakami starzenia: zmarszczki, bruzdy, opadające brwi, spadek napięcia w policzkach. W wyniku wprowadzenia nici pod skórę można dokonać korekty owalu twarzy, zredukować drugi podbródek, unieść brwi redukując opadające powieki, poprawić wygląd dekoltu, piersi, szyi czy ramion, spłycić zmarszczki i bruzdy. Efekty zabiegu utrzymują się do 2 lat.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments