Najciekawsze lampy marki Nowodvorski w odcieniach czerni

Najciekawsze lampy marki Nowodvorski w odcieniach czerni

Warto przeczytać

Lampy Nowodvorski to polski producent opraw oświetleniowych i podzespołów do montażu lamp. Swoją siedzibę posiada w Częstochowie a produkty sprzedaje dwojako, w sklepach stacjonarnych, ale nie firmowych oraz za pomocą sklepu online. Specjalizuje się w produkcji lamp wewnętrznych, zewnętrznych, oświetleniu komercyjnym, systemach konfigurowalnych oraz produkcji akcesoriów.

Lampy Nowodvorski w odcieniach czerni

Minimalistyczna moda aranżacji wnętrz oraz popularność stylu loftowego i nowoczesnych projektów wyposażenia mieszkań przyniosła zmiany w trendach oświetleniowych. Zmiany dotyczą przede wszystkim formy i kolorystyki stelaża lamp i to bez względu na ich funkcje. Czarne lampy Nowodvorski to przykład nowoczesnego projektowania i nowego podejścia do oświetlenia przestrzeni mieszkalnej.

Nowoczesne wnętrza wykorzystują wszelkie dostępne źródła światła. Same lampy projektowane są w taki sposób, by ilość żarówek była zdolna oświetlić obszerną powierzchnię salonu czy współczesnego salonu łączonego z kuchnią. Przykładem takiej lampy jest sufitowa czarna lampa Laser black z dziesięcioma żarówkami LEDowymi. Inne rozwiązanie stanowi wiązka czarnych kabli w lampie Vetro II, na końcu których znajdują się szklane i przezroczyste klosze.

Czarne lampy Nowodvorski wiszące i ścienne

Lampy wiszące i ścienne w kolorze czarnym przyjmują niezwykłe konstrukcje, które same w sobie stanowią ważną ozdobę pomieszczenia. Im większe pomieszczenie tym większy efekt można osiągnąć. Lampa wisząca Orbit czy Rotor to przykład niezwykle minimalistycznego projektu opartego na stalowej, czarnej konstrukcji i żarówkach. Jedynym elementem przełamującym czerń jest złoto oprawek żarówek. Światło płynące od lampy oświetla przede wszystkim wszystkie boczne ściany a tylko rozproszeniu zawdzięcza rozjaśnienie wnętrza.

Lampy Nowodvorski nie tylko dostarczają światła do pomieszczeń, ale też tworzą ciekawe konstrukcje sufitowe, ścienne czy punktowe. Zwracają na siebie uwagę kontrastem pomiędzy kolorem czarnym a dodatkami, przede wszystkim złotymi i szklanymi.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments