Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Aktulności Warto przeczytać

Bitcoin nie może zaliczyć ostatnich niemal czterech tygodni do udanych. W ostatnim terminie jego cena osunęła się bowiem o ponad 2,5 tys. USD, co czyni dokładnie 24,43%. Deprecjacja najstarszej z walut wirtualnych z pewnością nie jest pretekstem do zabawy dla dużo osób. O ile spekulanci mogą wykorzystać ją do pomnożenia swojego majątku, o końcu w przypadku działalności górników idzie to osobiście w rentowność ich przedsiębiorstw.

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Spadek ceny BTC zmusza górników do kapitulacji

Z najświeższych informacji wynika, że górnicy zrobili w ubiegłym ciągu samej z najzdrowszej sprzedaży własnych sposobów od powodu bieżącego roku. W realizacji pewno to wtedy oznaczać, że mniejsze przedsiębiorstwa odnalazłyśmy się na ściany rentowności (czy nawet pod nią) i zmuszone zostały do kapitulacji.

Kliknij i zacznij zarabiać
Kliknij i zacznij zarabiać

Starszy analityk w decentralpark.io wskazał na twitterze, iż w ubiegłym etapie określono sprzedaż BTC o równowartości 20 mln USD. O ile w zderzeniu z dziennym wolumenem transakcji (ponad 17 mld USD), to zaledwie niewielki ułamek, to biorąc pod uwagę środki wyprzedawane przez górników, była obecne druga najważniejsza taka sprzedaż w bieżącym roku.

O ile więksi górnicy z bogatszymi portfelami mogą sobie zezwolić na finansowanie naszej kampanie i poznanie gorszych okresów, o tyle mali mogą stać zmuszeni do usunięcia, bądź przynajmniej zawieszenia naszej pracy, jeśli cena BTC spadnie zbyt nisko.

Większość wydobywanych Bitcoinów dochodzi do najważniejszych pooli wydobywczych, a mali górnicy pobierają jedynie ułamek nagrody. Możliwe więc, że wraz ze spadkami cen BTC poruszają się oni ulegać, zwiększając presję sprzedażową na rynku.

Jeśli sytuacja na placu się nie poprawi a cena BTC nagle nie wzrośnie, ostatecznym gwoździem do trumny wielu minerów może objawić się spodziewany około 15 maja 2020 r. halving BTC, w rezultat którego dojdzie do zmniejszenia o połowę nagrody za wydobyty blok.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments