Doświadczony Syndyk masy upadłości w Warszawie - Kamil Grabarczyk Doradca Restrukturyzacyjny Licencja nr 1813

Doświadczony Syndyk masy upadłości w Warszawie – Kamil Grabarczyk Doradca Restrukturyzacyjny Licencja nr 1813

Warto przeczytać

W czasach po pandemii COVID 19, wojny na Ukrainie nowego wymiaru nabiera poczucie bezpieczeństwa, także finansowego. W działalności syndyka do spraw ogłoszenia upadłości konsumenckiej (zarówno przedsiębiorstwa, jaki spółek) staram się, aby moi klienci odzyskali godność. Uwierzyli, że mogą osiągnąć sukces finansowy, mimo wcześniejszych kłopotów.

Upadłość konsumencka – co to jest?

Jest to specjalna procedura sądowa pozwalająca na oddłużenie osób, które przestały radzić sobie ze spłatą zobowiązań. Postępowanie upadłościowe skierowane jest także do osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczych, także takich, które odpowiednio wcześniej zamknęły działalność gospodarczą.

Kancelaria upadłościowa Kamil Grabarczyk

Zależy mi, aby mój klient nie czuł się w jakikolwiek sposób wykluczony, aby przekuł swoje doświadczenia w wiarę w sukces i przekonał się, że nawet w, wydawać by się mogło, beznadziejnej sytuacji, kiedy czuje się dręczony przez prawników, banki, komornika, nie był osamotniony i nie musiał czuć się jak w pułapce. Wiem, że nie ma sytuacji bez wyjścia, wystarczy tylko znaleźć odpowiednią drogę, a ja będę w tej drodze Państwa przewodnikiem.

Każdy z nas ma swoje prawa i każdy powinien mieć możliwość rozpoczęcia od nowa i otrzymania drugiej szansy. Złośliwość losu, nieszczęścia osobiste nie powinny nikogo skazywać na marginalizację w społeczeństwie. Moim zadaniem jest empatyczna pomoc w przejściu przez trudną procedurę ogłoszenia upadłości, reprezentowanie Państwa interesów podczas rozmów z bankami, wierzycielami, komornikiem. Ochrona Państwa praw jako konsumentów i pełnoprawnych obywateli oraz zapewnienie Państwu komfortu psychicznego w tym trudnym czasie.

Drogi Kliencie, Twoje zadowolenie, stabilizacja finansowa i poczucie bezpieczeństwa są w mojej pracy biznesowej priorytetem. Pomogę Ci spojrzeć na Twoją sytuację finansową z dystansem i odzyskać nadzieję na stabilizację i bezpieczeństwo. Wspólnie zrobimy wszystko, aby osiągnąć sukces.

Jeżeli potrzebujesz fachowego wparcia i opracowania strategii działania, skontaktuj się ze mną. Twoja satysfakcja, poczucie stabilizacji finansowej oraz spokój wewnętrzny są celem mojej pracy.

Doradca restrukturyzacyjny Kamil Grabarczyk zapraszam na konsultację i liczę na owocną współpracę! Więcej na

www.kamilgrabarczyk.pl

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments