„Podczas gdy w dzieciach nie znajdziemy zbyt wiele dorosłości, w każdym dorosłym znajdziemy mnóstwo z dziecka” - Walt Disney.

Każdy z nas ma w sobie wewnętrzne dziecko, czyli część naszej osobowości powstałą we wczesnej młodości, która gra niezwykle istotną rolę w naszym życiu. W wielu sytuacjach kieruje naszym zachowaniem prowadząc do nieprzyjemnych emocji i zachowań z których później jesteśmy niezadowoleni. 

Wewnętrzne dziecko to ta wrażliwa część osobowości, którą ludzie często boją się pokazać, aby nie zostać zranionym. Jednocześnie broniąc się przed zranieniem zapominają o tej głębokiej części siebie, która jest podstawą szczęścia, kreatywności, spontaniczności i intuicji. To dzięki niej czujemy kim jesteśmy i co lubimy w życiu robić. Uczucia i potrzeby z przeszłości, które ciągle istnieją w wewnętrznym dziecku mogą wpływać na kluczowe obszary naszego życia, między innymi: wybór partnera życiowego i potrzeby, które staramy się spełnić związkiem ambicje zawodowe, wieczne poczucie bycia „jeszcze nie dość dobrym” problem w tworzeniu równych relacji, nadopiekuńczość, lęk przed opuszczeniem… Warsztat będzie prowadzony metodą pracy z ciałem Alexandra Lowena oraz metodą pracy z wewnętrznym dzieckiem. Główną częścią warsztatu będą ćwiczenia z ciałem, w których dotkniemy tematów naszych potrzeb, stawiania granic, gniewu, smutku oraz dopuszczania bądź niedopuszczania bliskości i wsparcia. W czasie warsztatu odbędzie się też wizualizacja rozmowy z wewnętrznym dzieckiem. Będzie również wiele momentów, na podzielenie się tym jak każdy doświadcza ćwiczeń. Warsztat zakończymy ćwiczeniami relaksującymi.

Pełen opis warsztatu oraz zapisy znajdziesz tutaj: http://maciejgierasimiuk.pl/warsztaty/wewnetrzne-dziecko/

Prowadzący:
Maciej Gierasimiuk. Praktykuję ćwiczenia Lowenowskie od 2014 roku, jestem w szkoleniu metody Lowena (Analizy Bioenergetycznej) akredytowanym przez Florida Society for Bioenergetics. Psychologią zajmuję się od 6 lat, od 4 prowadzę warsztaty. Więcej o mnie znajdziesz na: http://maciejgierasimiuk.pl/o-mnie/

TERMIN: Sobota oraz niedziela 1/2 lipca, w godzinach 10:00 – 17:00
CENA: 400 zł przy wpłacie do 10 czerwca, przy późniejszej wpłacie 500 zł
MIEJSCE: Ośrodek INSPIRO, Kozietulskiego 1 lok. 2
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZAPISU!