Śpiączka

 

Psychoterapia osób w śpiączce, ich rodzin i bliskich

Praca psychologiczna z osobami w śpiączce jest możliwa i potrzebna. Zazwyczaj ma ona kilka wymiarów. Te najważniejsze to: nawiązanie kontaktu, udrożnienie komunikacji, praca z emocjami i wsparcie w trudnym czasie, pomoc w integrowaniu niezwykle istotnych, wewnętrznych procesów i doświadczeń.

Podstawowym założeniem jest pomoc osobom w śpiączce w odnalezieniu się w odmiennym stanie, który jest w tym momencie ich realnością, własnym doświadczeniem.

Niezwykle ważne jest także to, co dzieje się w otoczeniu osoby w śpiączce. Rodziny i bliscy, którzy konfrontują się z tak potężnym wyzwaniem, również potrzebują porady, nowej wiedzy i umiejętności oraz wsparcia, aby móc w jak najlepszy sposób poradzić sobie z sytuacją.

 

Nasza współpraca może przebiegać na różne sposoby:

  • Wizyty u osoby w śpiączce. Nasi terapeuci pracują w domach prywatnych, szpitalach, domach opieki itp.
  • Wizyty dla rodzin i bliskich osób w śpiączce. Zapraszamy Państwa do naszego ośrodka, aby zająć się zagadnieniami, które przysparzają trudności.
  • Zajęcia typu warsztatowego, podczas których przedstawiamy skuteczne metody pracy psychologicznej z osobami w śpiączce i ich bliskimi. Zajęcia mogą być zorganizowane w naszym ośrodku lub w formie wyjazdowej.

 

Tagi: śpiączka Warszawa, praca ze śpiączką Warszawa

----

mail: info@inspirowarszawa.pl

tel.: 533 782 123

skype: inspirowarszawa