Praktyka Joga Kundalini, poniedziałki 10-12

kundalini-kwadrat

Doświadcz jogi, która przez wieki była utrzymywana w tajemnicy. Ze względu na swój charakter, miały do niej dostęp tyko rody królewskie, mędrcy i wybrani jogini. A to dlatego, że rozwija siłę, samodyscyplinę, świadomość, wolność, niezależność i prosperity. Powoduje, że dzięki specjalnie dobranym technikom, pozbywasz się ograniczających schematów, rozwijasz wewnętrzną moc, charyzmę, kreatywność, intuicję; wiesz jak się relaksować i jak projektować cele i marzenia.

 

 

 

Zapraszamy na transformujące zajęcia Kundalini Yogi.

Kundalini Yoga:

  • uwalnia stres i relaksuje
  • uzdrawia i oczyszcza z toksyn
  • uwalnia lęki i bloki mentalne
  • podnosi witalność i odmładza
  • rozwija wewnętrzny potencjał
  • uwalnia bóle (np. migreny, kręgosłup)
  • harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, trawienny, odpornościowy, nerwowy

Zapraszamy na praktykę do naszego Ośrodka w każdy poniedziałek w godzinach 10-12.  Obowiązują wcześniejsze zapisy poprzez mail lub telefon. 

Prowadzący: Basia Baczkura

Info i zapisy: kontakt@inspirowarszawa.pl

Tel. 533782123

Termin: każdy poniedziałek, godz.10-12, początek 3.07.2017

Cena: 50 zł

Miejsce: Ośrodek INSPIRO, ul Kozietulskiego 1/2

Basia Baczkura:

Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego… ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą wychodzenia z ograniczeń umysłu, rozwijania pełni swojego potencjału, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity oraz treningi dla biznesu (m.in. Stress Management dla międzynarodowego zespołu pracowników jednego z największych przedsiębiorstw świata), współautorka pierwszego DVD o KY na polskim rynku: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”. Praktyk uzdrawiania w głębokiej medytacji Meditative Healing.

www.adishakti.eu