Ośrodek

 

Początek…

Wszystko zaczęło się od narastającego przekonania, że chcemy robić coś dobrego i użytecznego, z wykorzystaniem możliwości, które mieliśmy, i w stylu, który czuliśmy. No i inspirującego. Rozmowy, rozmowy… Na własnej skórze przekonaliśmy się, że to nieprawda, że gadanie do niczego nie prowadzi. Po niezliczonej liczbie wypowiedzianych słów wiedzieliśmy już, dokąd nas ciągnie, i tak powstał ośrodek terapeutyczno-rozwojowy Inspiro: miejsce pracy terapeutycznej i psychologicznej, jak również przestrzeń do rozwoju osobistego.

 

Zespół…

Naszym największym atutem jest nasz zespół. Tworzą go specjaliści z bogatym, różnorodnym doświadczeniem, pracujący z ludźmi od lat. Wszyscy posiadamy odpowiednie uprawnienia i stale podnosimy kompetencje poprzez udział w superwizjach indywidualnych i grupowych oraz szkoleniach zawodowych.

 

Różnorodność…

Stawiamy na różnorodność. Uważamy, że różnice mogą być czymś cennym i wzbogacającym, z czego możemy czerpać i się uczyć. Tę ideę staramy się realizować w praktyce. A więc tworzymy zespół oparty na specjalistach różnych modalności. Z naszą działalnością chcemy docierać do ludzi z różnymi potrzebami i z różnorodnych środowisk. Proponujemy szeroki wachlarz zajęć, gdzie znajdzie się przestrzeń na różne doświadczenia, jesteśmy otwarci na wciąż nowe pomysły.

 

Jakość i atmosfera…

Pragniemy, by Inspiro było przestrzenią wspólną, gdzie liczy się zarówno jakość, jak i atmosfera. Chcemy razem tworzyć przyjazne miejsce, w którym pojawia się wiele inspiracji na wysokim poziomie.

 

Miejsce

Last, but not least, czyli o miejscu. Znajdujemy się w sercu Starego Żoliborza, gdzie dużo zieleni, niska zabudowa i historyczna architektura tworzą wspaniały klimat. Nasza kamienica została zbudowana w 1930 roku. Wysokie sufity, przestronne wnętrza pozwalają poczuć się swobodnie i trochę jak w innym świecie. Również lokalizacja sprzyja wizytom, nie ma problemu z miejscami parkingowymi, a od metra pl. Wilsona dzieli nas ok. 8 min niespiesznego spaceru.